Усім відомо, що студентські роки – найкращі та незабутні. Це безтурботний період, сповнений пригод та веселощів. Адже перед нами – нові друзі, нові захоплення та відкриття.
Уперше потрапила до коледжу минулого літа. Одразу сподобалися будівля закладу та атмосфера всередині. Зрозуміла, що хотіла б навчатися тут. І нині я – студентка Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька.
Наша група ЛГ-26 приєдналися до великої і дружної родини. Ми дуже раді, що потрапили саме у цей навчальний заклад. Та й кажуть, що немає нічого випадкового. Із настанням весни мені здалося, ніби наш коледж перетворився на школу в Ясній Поляні Льва Толстого чи «Школу радості» Сухомлинського.
Мене
... Читати далі »
44-річний янишівчанин Сергій Курдванівський, місцевий єгер мисливсько-рибальського торговельно-виробничого підприємства Любашівської організації УТМР Одеської області, за свою любов до природи і тваринного світу давно відомий за межами країни. Його мисливські угіддя є показовими, через нього щороку проходить більше тисячі шанувальників полювання і єгерів-початківців. Таких людей, як він, в Україні одиниці. Його поважають за правильну поведінку і принципове ставлення до будь-якого прояву браконьєрства.
Хтось подумає: який із єгеря-мисливця захисник диких тварин? Мовляв, нічого особливого тут немає. Ну охороняє мисливські угіддя чоловік, організовує полювання. То й що?! Однак все це далеко не так.<
... Читати далі »
Родину Собуцьких більше асоціюють із фермерством, аніж із політикою.
І хоча господарка – бізнес сімейний, а Микола Тихонович – екс-голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині, донька вчиться на соціолога та журналіста, син бачить себе археологом, віднедавна, принаймні чоловіки, дещо залишили свої звичні справи і занурилися у процеси, які нині відбуваються у державі.
Хочу зауважити, що Микола Тихонович перш ніж отримати вищу економічну освіту, здобув фах викладача історії. Відтак маємо нагоду поспілкуватися із ним перш за все як із людиною, котра любов до цієї науки не полишила й досі. Навіть зумів поєднати її із землеробством, розкопуючи на своєму полі артефак
... Читати далі »
У радянські часи раціоналізаторській та винахідницькій роботі приділяли велику увагу. Друкувалися журнали «Наука и жизнь», «Изобретатель и рационализатор», «Техника молодежи»… На всіх великих підприємствах були штатні інженери із винахідницької та раціоналізаторської роботи. Жодну раціоналізацію не лишали без уваги. В Україні цю роботу закинули, а згодом поступово стали відроджувати. На адресу редакції прийшла раціоналізаторська пропозиція Василя Дубровного, тож ми вирішили надрукувати у журналі «Лісовий вісник» і започаткувати нову сторінку раціоналізатора та винахідника.
Не важливо те, що пан Василь вносить пропозицію щодо вдосконалення пил радянського виробництва, які дос
... Читати далі »
Переді мною – красивий чоловік. М’які риси обличчя, добрі сірі, трохи втомлені очі, зачіска – волосинка до волосинки (партійний вишкіл!!!), бездоганний класичний костюм, нейтрального кольору сорочка, зі смаком підібрана краватка, вроджена елегантність світського лева...
Але хтось колись із великих сказав, що тільки дві якості роблять людину справді красивою. Можна бути спокійно-медитативним, шалено-активним, надміру компанійським чи мовчазним, вишукано-елегантним чи брутальним – це не важливо. І лише дві якості змінюють усе. Перша з них – щиросердечність, відкритість перед самим собою. Іншу якість автору складно назвати одним словом. За початковим задумом, тут, можливо, підійшло би слово «духовність», але воно настільки дискредитоване і вихолощене, що в ньому мало чого залишилос
... Читати далі »