Павло Кузьмович Динька Народився 15 березня 1958 р. у с. Яковичі Володимир-Волинського р-ну Волинської обл. У 1975-1980 рр. навчався на інженерно-економічному факультеті Львівського лісотехнічного інституту. Трудову діяльність розпочав 1980-го інженером із бюджетної діяльності та фінансів Володимир-Волинського держлісгоспу. У1982-1985 рр. навчався в аспірантурі кафедри економіки й організації лісової промисловості та лісового господарства Львівського лісотехнічного інституту.
У1986-1995 рр. працював асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри економіки й організації лісової промисловості та лісового господарства Львівського лісотехнічного інституту.
В 1996-1999 рр. обіймав посаду декана інженерно-економічного факультету Українського державного лісотехнічного у
... Читати далі »
З давніх-давен побутувала думка, нібито бурштин наділений магічною силою. Стародавні греки та римляни вірили, що він здатен оберігати людину від чаклунства і хвороб. Тримали його у кишенях або використовували як прикрасу.
Загадкові властивості бурштину пояснюються його здатністю електризуватися. Якщо шматок цього каменю інтенсивно потерти, з’являється електричний заряд, що дозволяє бурштину притягувати легкі предмети, наприклад, шматочки паперу. До речі, греки називали янтар «електроном». Звідси й з’явилося слово «електрика»…
Масштабними покладами бурштину відома Рівненщина. Не так давно, влітку 2010-го, у Рівному відкрили Музе
... Читати далі »
На жаль, сьогодні про бурштин говоримо більше з точки зору розкрадання багатства природи, ніж законного його видобутку. Сотні копалень, карти з визначеннями місць, де може бути цінний камінь, намагання продати, перевезти за кордон сльози природи – все це сумна реальність...
Волинь донедавна не фігурувала у переліку областей, де квітне бурштиноманія. Здебільшого у цьому контексті раніше йшлося про Житомирщину та Рівненщину. Проте географія бурштиношукачів розширюється.
У Волинському ОУЛМГ кажуть, що проблема незаконного видобутку бурштину на території Маневицького р-ну (а саме ця місцина стала тепер досить проблемною) з’явилася влітку минулого року. Проте якщо раніше бурштиношукачі копали «сонячний камінь» на сільгоспземлях, то тепер вони частіше з’являються на території державного лісового фонду. Ліс у повному значенні ць
... Читати далі »
«Всяка війна проти чужоземних загарбників – справа законна і є найпершим обов’язком кожного народу».
Стендаль
…Війна. Страшне слово, зміст якого ми, молоде покоління українців, не усвідомлювали. Досі. Адже здавалося – народилися у незалежній, вільній від будь-якого впливу державі. Та життя внесло свої корективи. Окупація українського Криму, захоплення адміністративних будівель, аеропортів, установ зв’язку, ЗМІ у Сімферополі та Севастополі, заручники Верховної Ради Криму, пропагандистські акції за відокремлення Півдня і Сходу України та приєднання їх до РФ, бойовики
... Читати далі »
Ще до нового року у лісовій галузі держави склалася ситуація паузи. Революційний голова Валерій Черняков уже задовго до ухвалення складу Кабміну та створення правлячої коаліції зрозумів, що крісло під ним похитнулося. І хоча втриматися на посаді намагався, таки написав заяву про звільнення за власним бажанням. Наразі (12.02.15 р.) місце керівника галузі вакантне.
Нещодавно понад 130 ветеранів лісової галузі звернулися до Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка із закликом «покласти край череді випадкових людей на посаді керівника лісового відомства і призначити професіонала-лісівника зі спеціальною освітою та досвідом роботи».
А поки очікування триває, дамоклів меч нависає то над можливістю експортувати деревину, то над лісгоспами, які хочуть передати у приватні руки, то над м
... Читати далі »