У лютневому номері «Лісового вісника» читайте таке:
Про реформи у лісовій галузі говоримо із завідувачем кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування, національним координатором міжнародної програми «Правозастосування й управління в лісовому секторі країн східного регіону» та одним із авторів сучасного лісового законодавства Юрієм Марчуком. Читайте на 6-ту стор. видання.
Про історію та сьогодення колиски повстанської історії Волині – селища Колки розповість рубрика «точка на карті».
Про те, чим живе служба зайнятості у цей непростий для країни час розповість директор Волинського обласного центра зайнятості Раїса Кучмук у рубриці «ідея», що на 12-ій стор. «ЛВ».
Нова рубрика «моя професія» розповість хто такий лісник і де така спеціальність витребувана. Стор. 13.
Зазирніть на 14-ту сторінку «Лісового вісника» та дізнайтеся усе про специфіку зимового відпочинку у горах, спорядження та познайомтесь із альпіністом-любителем Валерієм Макаруком, який уже підкорив найвищий шпиль Західної Європи – гору Монблан (4810 м), гори Ельбрус (5642 м) та Казбек (5033 м) і мріє про незвіданий та таємничий Еверест!
Взимку, коли вітамінів не так багато, їхній вміст в організмі допоможуть поповнити... горіхи. Дізнайтеся більше про користь різних видів горіхів у рубриці «на замітку», що на 19-ій стор. «ЛВ».
Як казав французький лікар Лаллері: «Прогулянки на коні дають відчуття незалежності, дозволяють самостійно пристосовуватися до обставин, виявляючи при цьому, що жити можна із задоволенням, а не лише в напрузі та стражданні». Переконайтеся у цьому разом із «ЛВ» – відкривайте журнал на 21-ій стор.
Про незвичайного чоловіка, який у небі над українським Луцьком вперше вивів літак зі штопора, увійшовши в історію авіації як професіонал вищого пілотажу, підкорювач смертельної фігури, Костянтина Арцеулова, розповість рубрика «історія», що на 22-ій стор. видання.
Один із найпоширеніших методів релаксу на природі за будь-якої пори року – риболовля. Той, хто бодай раз побував на водоймі з вудкою, насолодився ні з чим не зрівнянною радістю спілкування з природою і зловив першу у своєму житті рибу – не забуде цього ніколи! Про особливості рибного «полювання», різноманіття трофеїв та небезпеки зимової риболовлі, читайте на 24-ій стор. «ЛВ».
А чи знали ви, що кішці належить найпочесніше місце серед домашніх улюбленців? Вважають, що ці тварини з’явилися більше 8 тис. років тому. У пірамідах-гробницях фараонів V-VI династій (близько 2700 р. до н.е.) трапляються ієрогліфи зі значенням «кішка». Ні, не знали? Тоді сміливо відкривайте «Лісовий вісник» на 25-ій стор.
«Гравілат річковий» чекає на вас у рубриці «цілюща аптека».
І насамкінець – кросворд, традиційні яскраві дитячі сторінки і … нотатки натураліста з ексклюзивними фото!
Для тих, хто забув передплатити «Лісовий вісник», нагадуємо: наш передплатний індекс: 89631.
ПІДТРИМАЙТЕ ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ ЖУРНАЛ!
P.S. Електронний варіант «ЛВ» - на сайті «Лісового вісника» - http://lisvisnyk.at.ua
|